Sme správny partner pre Vašu cestu

K naším klientom patria viaceré významné spoločnosti, tuzemské školy, cestovné kancelárie, športové kluby a množstvo spokojných individuálnych zákazníkov.
Dnes patríme medzi dopravcov s kompletným vozovým parkom a rozsiahlou sieťou obchodných partnerov.

 • Anna Skyvová
  Flora Tour
  Prepravné služby firmy FERMO môžeme vrelo doporučiť. Firma FERMO sa vyznačuje maximálne profesionálnym prístupom, spoľahlivosťou, flexibilitou a ústretovosťou. Služby firmy FERMO intenzívne využivame už niekoľko rokov, nakoľko disponuje širokým vozovým parkom s modernými luxusnými a klimatizovanými autobusmi rôznych veľkostí a má spoľahlivých vodičov s príjemným vystupovaním. Naša cestovná agentúra má veľmi náročných, prevažne zahraničných klientov a doteraz sme boli s prepravnými službami firmy FERMO vždy veľmi spokojní a budeme ich radi aj naďalej využívať.
 • Ing. Margita Bosáková
  majiteľka cestovnej kancelárie CK GITA
  Firma Fermo s.r.o. pre nás - v zrkadle dlhoročnej spolupráce – znamená obchodného partnera maximálne spoľahlivého a seriózneho. Zároveň partnera, ktorý je ochotný a schopný riešiť aj eventuálne vzniknuté problémové situácie. Vodičov autobusov firmy, s ktorými cestujeme, charakterizuje profesionalita a zodpovedný prístup k svojej práci a bezpečnosti jazdy. Elegantné oblečenie a upravenosť je u nich samozrejmosťou a voči cestujúcim sú zdvorilí a ochotní. V záujme spokojnosti cestujúcich a úspešnosti spoločných akcií - jedno- alebo viacdňových zájazdov perfektne spolupracujú so sprievodcami našej cestovnej kancelárie aj s miestnymi sprievodcami našich partnerských agentúr v rôznych krajinách.
  Autobusy, mikrobusy, ktoré nám dáva obchodný partner Fermo s.r.o. k dispozícii sú pohodlné, čisté a vybavené potrebným príslušenstvom. Počas dlhoročnej spolupráce sa nevyskytli žiadne závažné technické problémy, z čoho je možné tvrdiť, že o technický stav svojich vozidiel sa firma náležite stará.
  Som rada, že tieto slová uznania som mohla napísať bez zbytočných zdvorilostných úmyslov a poďakovať takto obchodnému partnerovi Fermo s.r.o. za dlhé roky priateľskej a serióznej spolupráce.
 • Ivan Dubovan
  HR Team Director Samsung Electronics
  Naša niekoľkoročná pracovná skúsenosť so spoločnosťou Fermo s.r.o. nám umožňuje služby tejto spoločnosti hodnotiť ako bezpečné, flexibilné, poskytované na profesionálnej úrovni. Komunikácia so spoločnosťou je maximálne ústretová. Prepravné služby sú poskytované kvalitnými, klimatizovanými autobusmi rôznej veľkosti vždy podľa aktuálnej požiadavky. Vodiči spoločnosti sú maximálne profesionálni. Vysoko oceňujeme pružnosť a individuálny prístup k potrebám a špecifikám našej firmy. Služby spoločnosti Fermo s.r.o. môžeme úprimne odporúčať.